Головна > Участь > Ефективна участь

Ефективна участь


Оргкомітет рекомендує зробити кілька простих дій, щоб підвищити ефективність участі у виставці вашої компанії:

  • Отримайте в Оргкомітеті необхідну кількість запрошень. Кур'єрська доставка по містах України здійснюється за рахунок Оргкомітету.
  • Зробіть розсилання електронного запрошення. Якщо ви з якихось причин не отримали своє електронне запрошення, зверніться з повторним запитом до Оргкомітету.
  • Додайте на сайті компанії банер учасника виставки. Якщо ви з якихось причин не отримали свій банер, зверніться з повторним запитом до Оргкомітету.
  • • Замовте для своїх почесних гостей іменні VIP-беджі. Отримати беджі можна в день заїзду на стійці Оргкомітету. Перевага — ваші почесні гості зможуть пройти на виставку без заповнення анкет і процедури реєстрації.
  • • Скористайтеся послугою «Call-центр виставки» — запрошення компаній і осіб за вашими списками.

Усі вищевказані послуги надаються учасникам виставки БЕЗКОШТОВНО!

Пам'ятайте, залучення відвідувачів на виставку — це завжди спільна робота учасника і організатора!

З усіх перерахованих вище питань звертайтеся:
Юлія Пилипенко,
Центр обслуговування відвідувачів
+380 (44) 461-9121 
pilipenko@eindex.kiev.ua

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини