Головна > Новини

Новини


Компанія «СМС» продемонструє сучасні транспортувальні і сортувальні лінії

Компанія «Системи модернізації складів», українська компанія-виробник, візьме участь у виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід 2018». Протягом роботи виставки, 20 – 22 лютого, очікується відвідування гостя — власника компанії «Унібелт Системз», доктора технічних наук Януша Рака.

Комплексні рішення компанії «СМС» — це розробка, проектування, виробництво, монтаж і подальше технічне обслуговування транспортувальних і сортувальних ліній відповідно до побажань замовника. А саме — виробничі лінії по сортуванню вантажів та твердих побутових відходів (ТПВ), лінії та окреме обладнання з переробки овочів, ягід, фруктів, горіхів тощо.

Компанія «СМС» — один з лідерів у виробництві комплексних рішень по автоматизації складів з 2006 року. За ці роки неодноразово здобула звання «Лідер галузі» (2010, 2012, 2015, 2017 роках). У 2015 отримано міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2008. Компанія є членом Польсько-Української Господарської Палати. Також є володарем портфеля унікальних розробок і ексклюзивних рішень для більш, ніж 100 підприємств України і Європи.

19.01.2018

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини