Головна > Новини

Новини


«Сховища для фруктів, овочів, ягід 2018»: зростає потреба в сховищах у аграріїв

Згідно з проведеним в кінці 2017-го року дослідженням Аграрного бізнес-клімату (АВІ), в Україні спостерігається поліпшення сприйняття бізнес-клімату агровиробниками. Респонденти досить впевнені в стійкості власного бізнесу, відзначивши підвищення рівня доходів, збільшення кількості працівників і позитивні очікування щодо подальшого зростання грошових надходжень. Позитивний тренд простежується і в оцінці доступу до високоякісної сучасної техніки і машин з одночасним наміром аграріїв збільшити кількість власної техніки.

За результатами І півріччя 2017 року, в агропромисловому комплексі країни реалізовуються 233 інвестиційних проекти. Підприємці та холдинги вкладаються у будівництво і реконструкцію, розвиваючи скотарство, свинарство, птахівництво, овочесховища, зрошення тощо. Загальна вартість проектів становить понад 36,7 млрд. гривень. Найбільша кількість проектів впроваджується у Полтавській, Черкаській, Херсонській, Вінницькій, Київській та Кіровоградській областях — від 23 до 18. Вартість проектів варіюється від 0,9 млн. до 9,6 млрд. грн. 88% від загальної кількості — проекти до 100 млн. грн.

Для стимулювання створення фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації у 2018 році Уряд передбачив 1 млрд. гривень. Також аграрії зможуть скористатися підтримкою в рамках програми розвитку галузі тваринництва, на яку передбачено 4 млрд. грн. Також серед напрямів підтримки — розвиток хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і догляд за ними, здешевлення кредитних ресурсів, підтримка розвитку галузі скотарства, підвищення генетичного потенціалу сільськогосподарських тварин. Ще майже 1 млрд. грн заплановано на програму часткової компенсації вартості с/г техніки та обладнання українського виробництва.

Ці факти істотно вплинули на настрої та плани учасників аграрного ринку, в тому числі і щодо участі у профільних заходах. Так, цього року ми зазначаємо значний інтерес компаній до Форуму фермерських технологій і виставки «Тепличне господарство», які відбудуться 20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» одночасно з виставкою «Сховища для фруктів, овочів, ягід 2018». На виставки очікується наплив власників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрокомплексів, агрофірм.

30.01.2018

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини