Головна > Новини

Новини


Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна»

Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном. Зберегти зібраний урожай неушкодженим - ось завдання, що стоїть перед овоче-і картоплесховищами. Не можна допустити псування, відсирювання, гниття продукції, розміщеної в спорудах. Щоб овочі мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх у норму.Важливість утеплення. Якісна теплоізоляція таких споруд - це основа основ, від її ефективності залежить подальша доля продукції, кожного року. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігаються овочі, тим вище їх якість, і, як наслідок, ціна. Щоб мікроклімат всередині споруд був оптимальним, необхідно подбати про теплоізоляцію. Напилення ППУ - це сучасна технологія, яку широко використовують за кордоном. Такий метод стане найкращим виходом із ситуації, якщо ви плануєте будівництво, тільки що звели овоче- або картоплесховище, або хочете переобладнати чи термомодернізувати вжі існуючі будівлі.

Чому ППУ кращий? Утеплення овочесховища чи фруктосховища проводиться у кілька етапів і не займає багато часу, даючи можливість отримати відмінний результат. Низька теплопровідність та вологостійкість пінополіуретану - його основні переваги. Цей матеріал володіє і іншими, не менш вражаючими властивостями. Якщо ви провели утеплення ППУ, на металевій поверхні то не буде утворюватися конденсат, адже матеріал має низьку паропроникність. Крізь товщу утеплювача не проникає волога, тому він не відволожується, не гниє. Крім того, в шарі ППУ не розмножуються мікроорганізми і грибки, через які можуть зіпсуватися овочі.Утеплення зерносховищ напиленням пінополіуретану. В спорудах сільськогосподарського призначення зберігають не тільки різні види овочів і фруктів, але і зерно - стратегічний продукт для нашої країни. Щоб протягом усього року пшениця, жито, овес, ячмінь та інші зернові перебували у повній цілості, потрібно задіяти сучасні споруди - зерносховища. У цих приміщеннях створюють правильні умови, при яких урожай не псується. Важливість теплоізоляції можна недооцінювати, вона допомагає утримати температуру всередині приміщення на належному рівні.Для зерна пагуба не тільки нагрівання, але і переохолодження, тому утепленню зерносховищ потрібно приділити особливу увагу. Крім того, необхідно слідкувати за показниками вологості в приміщенні, прибрати з нього зайву вологу, через яку зерно може зіпсуватися.Якщо стати перед вибором втрати вже зібраної сільгосподарської продукцї та перемножити на мінімум 40 років експлуатації утепленого складу сільськогосподарських продуктів то утеплення у перерахунку на один рік буде видаватися зовсім смішною сумою.

http://ppu.cv.ua

12.02.2018

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини