Головна > Новини

Новини


Засновник ФГ «Шафран Любимівський» поділиться досвідом, як заробляти на нішевих спеціях і агротуризмі

Шафран, спаржу і тюльпани вирощують у ФГ «Шафран Любимівський», що в селі Любимівка на Херсонщині. Ми запросили Віталій Шакало, засновника господарства, на Форум фермерських технологій 2019 поділитися досвідом, як заробляти на нішевих спеціях і агротуризмі.Три роки тому в господарстві почали вирощувати крокуси, з яких виготовляється найдорожча спеція у світі — шафран. Для цього у Голландії був закуплений садивний матеріал та висаджений на 5 сотках. У 2017-ому році з двох гектарів вдалося зібрати близько п`яти кілограмів шафрану. У 2018-му плантацію розширили до чотирьох гектарів.Крім шафрану, в господарстві «Шафран Любимівський» вирощується спаржа — молоді пагони аспарагусу, невибагливої лікарської рослини, недооціненої в Україні. Аспарагус — джерело вітамінів та мінералів, некалорійний, швидко псується при неправильних умовах збереження. Спаржа завжди вважалася делікатесом та входить до складу меню тільки дорогих ресторанів, тож вартість її відповідна.Згодом на фермі вирішили розширити асортимент та висадили тюльпани!

Плантації в Каховському районі стали ще й туристичним об`єктом. Подивитися, як ростуть крокуси, спаржа, тюльпани минулого року сюди приїхали близько 20 тис. туристів!

Ознайомитись з повною програмою Форуму можливо за посиланням www.fermerua.com/?pid=5, а запрошення замовляйте тут: www.fermerua.com/?pid=28.

24.01.2019

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини