Головна > Новини

Новини


Поради щодо виходу фермерів у рітейл — від засновників Fresh Salat в рамках програми Форуму фермерських технологій 2019

Віталій Шкрібляк і Ольга Шкрибляк вже 6 років займаються вирощуванням качанних, листових і олійних салатів. А з минулого року реалізують свій продукт під маркою Fresh Salat. Сім`я Шкрібляк господарює в селі Велика Знам`янка Запорізької області. На одному гектарі землі вони вирощують 12 видів салату: Біонда, Росса, Романо, Айсберг, Фризе, Радич, шість різновидів Саланова. Наступного року планують збільшити обсяг посадки вдвічі.Збуває господарство свій продукт через сторінку в соцмережах, продає безпосередньо, а минулого року почали співпрацювати з мережею VARUS. З якими проблемами стикається фермер на шляху до рітейлу та варіанти їх подолання, Ольга Шкрібляк розповідатиме 13 березня на Форумі фермерських технологій 2019.

Отже, чекаємо на вас на Форумі фермерських технологій з 12 по 14 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Запрошення замовляйте тут: www.fermerua.com/?pid=28.

29.01.2019

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини