Головна > Новини

Новини


Perspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване скло

Скло — найважливіший елемент теплиці! Воно покриває 80% площі парника, його експлуатаційні характеристики впливають на зовнішній вигляд, безпеку, кількість проникаючого світла і, безумовно, на кількість і якість врожаю.

На Форумі фермерських технологій 2019 компанія Perspekta презентує європейські теплиці Perspekta, де в якості покриття застосовується лише безкомпромісне ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО!

Загартоване скло:

- В 5 – 6 разів міцніше на згин та удар, ніж звичайне скло.
- При розбитті розсипається на безліч дрібних безпечних осколків.
- Світлопропускання складає не менше 84%.

Perspekta запрошує на свій стенд на Форумі фермерських технологій 2019 з 12 по 14 березня у виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

Запрошення замовляйте на сайті www.fermerua.com/?pid=28.

12.02.2019

Новини

«Біо Технологія» — надійний постачальник засобів захисту рослин — учасник Форуму фермерських технологій 2019Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП УкраїниРозклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставокФорум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати УкраїниКомпанія ТОВ «СMC» презентує на виставці новинки в галузі переробки, мийки та сортування ягід та овочейЕкономіка і технології трюфельного бізнесу — від трюфельного першопрохідця в УкраїніPerspekta презентує на форумі теплиці, де в якості покриття застосовується загартоване склоПерспективи вирощування фісташки та батату від засновника першого Українського фісташкового саду«БудтеплицагрО» презентує фермерські теплиці з оцинкованої труби під плівку

 

Всі новини