Головна > Новини

Новини


УЗА заснувала орден «За вагомий внесок у розвиток зернової галузі»

Українська зернова асоціація заснувала спеціальну нагороду – Орден «За вагомий внесок у розвиток зернової галузі». Першим володарем такої нагороди став екс-очільник УЗА, а нині заступник генерального директора по взаємодії з органами влади ТОВ СП “Нібулон” – Володимир Георгійович Клименко.

Клименко Володимир Георгійович народився 29 червня 1954 року в м. Череповець Вологодської області (Росія). Має дві вищі освіти. Закінчив Київський політехнічний інститут, кваліфікація інженер – системотехнік та Київську вищу банківську школу Міжнародного центру ринкових відносин та підприємництва, кваліфікація – економіст, менеджер банківської справи. Проходив стажування у Великобританії в 1998 році, Ізраїлі та Канаді у 2001 році, США 1998, 2008, 2009 роках по питанням функціонування елеваторної промисловості та торгівлі зерном, біржової торгівлі, бізнес планування у сільському господарстві, розвитку альтернативних джерел енергії та розбудови професійних громадських організацій агропромислового комплексу. Аспірант кафедри складних систем університету ім. Т.Г. Шевченко. Автор низки наукових праць з питань оптимізації перевезень зернових вантажів залізничним транспортом. Почесний доктор економічних наук та академік Української Технологічної Академії.

Українська зернова асоціація (УЗА) — об’єднання виробників, переробників та експортерів зерна, що створена в 1998 році та має на меті захист законних спільних інтересів своїх членів, сприяння формуванню та розвитку ринку зерна в Україні, утворення необхідних організаційних yмов для взаємодії своїх членів.

За матеріалами сайту Всеукраїнського ділового журналу «Аграрний тиждень. Україна» - https://a7d.com.ua

01.07.2019