Головна > Новини

Новини


Виробництво органічної продукції в Україні вимагає цільової підтримки

Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» від імені суб’єктів виробництва органічної продукції в Україні звернулася до Уряду з пропозиціями щодо подальшої підтримки розвитку цієї галузі.

Досвід інших країн свідчить, що узгоджена та цільова підтримка органічного сільського господарства сприяє розвитку такого виробництва та ринку. Україна має високий потенціал для розвитку органічного виробництва внаслідок зростання зацікавленості як внутрішнього споживача, так і міжнародних покупців, поступового підвищення рівня обізнаності населення щодо органічних продуктів, бажання вживати якісну продукцію та наявності активних виробників органічного сектору.

Тож від імені органічного бізнесу Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» просить Уряд підтримати запровадження відповідних інструментів державної фінансової підтримки органічного виробництва в Україні шляхом передбачення у проекті Держбюджету на 2020 та наступні роки відповідної бюджетної програми «Фінансова підтримка розвитку органічного виробництва продукції рослинництва, тваринництва, харчової продукції і кормів» в обсязі 600 млн. грн. на 300 тис. га земель.

За матеріалами сайту https://agro.fm

24.07.2019