Головна > Новини

Новини


iotji - ефективні рішеня IoT для сховищ

Питання як зберегти врожай не оминає жодного аграрія, і неважливо які шляхи зберігання використовуються: старі бетонні чи нові металеві елеватори, плівкові рукави, бурти чи щось інше — одні й ті самі загрози стоять на перешкоді якісного зберігання врожаю. Шкідники, мікроорганізми, неналежний режим щорічно стають причиною більш ніж 10% втрат аграрної продукції і спонукають фермерів вдаватись до все більш радикальних технологій обробки врожаю та різноманітних препаратів для його збереження.

Як вихід, Інтернет речей пропонує систему датчиків, які можна легко розмістити у сховищах будь-якого типу. За їх допомогою контроль умов внутрішнього середовища елеватора чи іншого приміщення стає легшим, а щорічні витрати на вибір найдієвіших рішень для збереження врожаю — меншими.

Клімат-контроль

Зібраний врожай досить чутливий до температурних умов у сховищах, особливо овочеві, які мають досить високий відсоток води у своїй структурі. Бездротові датчики збирають дані про температуру, вологість повітря у режимі реального часу і допомагають прийняти рішення щодо регулювання параметрів повітря у приміщенні. Крім того, датчики можна під’єднати до актуаторів систем кондиціонування або контролю барометричного тиску, забезпечуючи повну автоматизацію кліматичного моніторингу.

Всі хочуть органічне і без комах

Ніякі синтетичні фуміганти не можна використовувати на органічній продукції, тому фермери різних країн світу все більше використовують вуглекислий газ як метод боротьби проти шкідливих комах та як альтернативу більш популярному фуміганту — фосфіну. За своїм складом діоксид вуглецю є важким і може осідати в приміщенні, тому важливим фактором для ефективної обробки вуглекислим газом є оптимальна температура та концентрація газу у повітрі. Підтримувати ці параметри можна за допомогою датчиків, вбудованих у фумігаційних камерах та брезентах.

Безпека на місцях

Інтернет речей можна адаптувати для різних сфер діяльності, особливо для тих, які несуть потенційну загрозу здоров`ю людини. Впроваджуючи рішення IoT, ми створюємо безпечний і стабільний простір для роботи і життя. Під час збору аналітичних даних, мережі інтернету речей допоможуть передбачити поломки обладнання, захистять працівників від довгострокового впливу виробничого середовища на їх здоров`я і допоможуть вдосконалити системи безпеки на підприємстві.

Буквально нещодавно компанія iotji by DEPS значно розширила асортимент датчиків від Netvox. І значною перевагою обладнання, яку важко залишити без уваги, є бездротовий інтерфейс LoRaWAN. Такі датчики мають широке застосування, і відповідно стануть надійним помічником у наступних рішеннях:

Інтернет речей (IoT);
Industry 4.0 (IIoT);
а також системах дистанційного моніторингу та управління.

Тому, якщо Ви за оптимізацію та зручність - таке обладнання саме те, що вам потрібно! Адже датчик Netvox здатний допомогти вирішити безліч питань: від моніторингу температури та вологості повітря до визначення рівня струму. І в застосуванні приладу також немає обмежень, встановити його можна як на промисловому підприємстві, так і в звичайному побутовому приміщенні.

Дізнатися детальніше: https://iotji.io/


14.05.2020