Головна > Новини

Новини


Як врятувати робоче місце від тотального карантину

Кожного дня Україна б’є антирекорди з захворюваності, а все ж всім нам необхідно продовжувати роботу. Вдягати маски та мити руки недостатньо – необхідно краще дотримуватись соціальної дистанції. А хто ж її контролюватиме, запитаєте ви? Технології!

Є спосіб по-новому підійти до відстеження контактів хворих на COVID-19 на робочому місці. Справа в тому, що можна автоматично створювати записи, хто і де спілкувався на відстані менше 1.5 м, при чому цілком анонімно! Працює це так:
1. Роздаєте робітникам Bluetooth-браслети з унікальним номером.
2. Ми підключаємо їх до спеціальної платформи, що доступна лише відділу HR чи охорони праці.
3. Якщо 2 чи більше браслети довгий час знаходяться на маленькій дистанції, у платформі створюється запис з номерами браслетів.
4. Як тільки хтось захворів, відділ HR фільтрує записи за необхідним номером, і забезпечує медичне обстеження та самоізоляцію для всіх, хто був у контакті з хворим.
5. Решта команди продовжує роботу із дотриманням санітарних норм та правил, встановлених МОЗ.
Фахівці iotji із задоволенням розкажуть, як забезпечити безперервну роботу в критичних умовах карантину. Підходьте до стенду № B222 на виставці «Сховища фруктів, овочів та ягід» і дізнайтеся більше про технологічні цікавинки для фірм та господарств. А щоб в подальшому отримувати корисні новини зі світу Інтернету речей, приєднуйтесь до нашої Телеграм-спільноти t.me/iotji та слідкуйте за сторінкою у Facebook @iotji.io

10.09.2020